Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Bosch yoğuşmalı kombide 6 yıldır pazar lideri

2 Dakika Okuma

Bosch Termoteknik, Manisa fabrikasında ürettiği Bosch markalı yoğuşmalı kombileriyle pazar lideri konumunda bulunuyor.

İngiliz BRG Building Solutions firması tarafından 2018 yılında Avrupa ısıtıcı pazarına ilişkin olarak yayımlanan rapora göre Bosch Termoteknik, yoğuşmalı kombi kategorisinde Bosch markasıyla pazar liderliğini 6 sene üst üste elinde bulunduruyor. Bosch 2018 yılı genelinde sektörde birinci olurken, yoğuşmalı kombide son kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen kombi oldu.

1895’ten bugüne kadar edindiği tecrübelerle ‘yoğuşma teknolojisinin mucidi’ Bosch, kaliteden ödün vermeden tasarruflu ürünler sunuyor. Yoğuşmalı kombilerde bulunan tam modülasyonlu fanlar sayesinde yanma ve cihaz verimi artıyor. Bosch’un yeni yapılar ve modern yaşam alanları için dünyanin en prestijli tasarım ödülüne sahip Condens 7000i W ve diğer yoğuşmalı kombilerini Bosch Termoteknik websitesinden inceleyebilirsiniz.

İngiliz BRG Building Solutions firması tarafından Avrupa Isıtıcı Pazarına ilişkin olarak yayımlanan 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 raporlarına göre Bosch markalı yoğuşmalı kombiler pazar lideridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir