Bosch Termoteknik’in Deventer’deki Fabrikasına Türk Gaz Şirketlerinden Ziyaret

Bosch Termoteknik, Gazmer iş birliği ile düzenlenen Türkiye’nin farklı şehirlerindeki gaz şirketlerinde çalışan yetkililerden oluşan 30 kişilik uzman kadrosunu

Hollanda’nın Deventer kentindeki fabrikasında ağırladı. Üretim süreçlerini yerinde görme fırsatı yakalayan yetkililer, Bosch Termoteknik’in konusunda uzman ekibinden de ürünler, Hollanda pazarı ve gaz onay süreçlerindeki işleyişler hakkında detaylı bilgi aldı.

Isıtma soğutma sektörünün önde gelen şirketlerinden Bosch Termoteknik, sektörü destekleyici aktivitelerine devam ediyor. Bu kapsamda Gazmer iş birliği ile düzenlenen Türkiye’nin farklı şehirlerindeki gaz şirketlerinde çalışan yetkililerden oluşan 30 kişilik uzman kadrosunu 28 – 30 Eylül tarihlerinde Bosch’un Hollanda’nın Deventer kentindeki fabrikasında ağırladı. Üretim süreçlerini yerinde görme fırsatı yakalayan yetkililere fabrika ve süreçleri hakkında da bilgi verildi.

Bosch Termoteknik’in konusunda uzman ekibi tarafından katılımcılara ürünler, Hollanda pazarı ve gaz onay süreçlerindeki işleyişler hakkında da detaylı bilgi paylaşılıp katılımcılardan gelen sorular cevaplandı. Fabrika turunun ardından katılımcılar fabrikadan ayrıldılar.

Fabrika ziyareti sonrasında kısa bir şehir turu yapan katılımcılar birlikte yenen akşam yemeği ile keyifli vakit geçirdiler. Katılımcılar verimli geçen bu organizasyon sonunda memnuniyetlerini de dile getirdiler.


Benzer İçerikler

Yorum Ekle