Bosch Termoteknik ve GAZMER Bosch Üretim Tesislerinde

Bosch Termoteknik ve GAZMER, eğitim ve belgelendirme konularında yaptıkları iş birliği doğrultusunda, gaz firmalarının temsilcileri ile birlikte Hollanda’nın Deventer kentinde bulunan Bosch üretim tesislerine ziyaret gerçekleştirdi.

Isıtma-soğutma sektörünün lider markası Bosch Termoteknik, doğalgaz sektörünün eğitim, belgelendirme ve sertifikasyon alanındaki öncü kuruluşu GAZMER’le iş birliği kapsamında eğitim çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda, Deventer’deki Bosch Termoteknik Fabrikası’na eğitim amaçlı teknik bir gezi düzenlendi. Yapılan ziyaret esnasında, eğitimlerin yanı sıra gaz dağıtım şirket temsilcilerinin sektörle ilgili teknik konuları fabrikada gözlemlemesi amaçlandı.

bosch_tt_gazmerhollandagezi__2_Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş ve GAZMER Genel Müdürü Mustafa Ali Akman’ın da yer aldığı 28 kişilik ekibe, üretim teknikleri ve fabrika hakkında bilgiler verildi. Hollanda’daki Bosch Termoteknik uzmanlarıyla birlikte fabrikayı gezen gaz dağıtım şirketi temsilcileri, baca uygulamaları, eşanjör döküm teknolojileri ve Avrupa gaz uygulama trendleri hakkında güncel bilgilere sahip olma şansı yakaladılar.

Deventer’deki Bosch Termoteknik Fabrikası ziyareti ardından, katılımcılar, gerek teknik eğitimlerin gerekse Hollanda’daki yetkililerle kurulan temasların verimli geçtiğini belirtti.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle