Bosch Termoteknik Türkiye’de Şirket Birleşmesi

Bosch Termoteknik Türkiye, Manisa’da üretim ve mamül geliştirme faaliyetlerinin yürütüldüğü üretim şirketi ile İstanbul merkezli olarak satış ve satış sonrası faaliyetlerin yürütüldüğü satış şirketini birleştirme kararı aldı. Bu karar çerçevesinde Bosch Termoteknik Türkiye faaliyetlerinin tamamı 01.11.2013 tarihi itibariye tek tüzel kişilik olarak “Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi” adı ile sürdürülecektir.

Birleşmenin getireceği sinerji ile iş dünyasının değişen dinamikleri, çalışma şekilleri veteknolojik gelişmeleri de dikkate alınarak şirket hedefimize hizmet etmek üzerekaynaklarımızı daha verimli kullanabileceğimiz, her alanda sürdürülebilirgelişme ile tüm paydaş ve iş ortaklarımıza en yüksek faydayı sağlayabileceğimizbir yapı ile ısıtma ve soğutma sektörlerinde daha güçlü bir konuma ulaşılması ve müşterilere sunulan yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin daha da geliştirilmesi hedeflenmektedir.
Birleşme sonrasında, şirketin faaliyet konusunda ya da işleyişinde herhangi bir değişiklik yaşanmayacaktır. Çalışanlar, faaliyetlerine mevcut lokasyonlarında ve mevcut yönetimleri ile devam edeceklerdir. Satış faaliyetleri İstanbul merkezli, üretim ve geliştirme faaliyetleri ise Manisa merkezli olarak yürütülecektir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle