Bosch Termoteknik, İstanbul’daki İç Tesisat Uzmanları İle Buluştu

Bosch Termoteknik, İgdaş ve Gastechnics Dergisi iş birliğiyle ilk kez düzenlenen 1. İç Tesisat Buluşması’nda İstanbul’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarındaki uzmanlarla bir araya gelindi. Yoğun ilginin yaşandığı organizasyonda Bosch, geniş ürün gamı ve hizmetleri hakkında uzmanlara detaylı bilgiler verdi.


Isıtma soğutma sektörünün önde gelen şirketlerinden Bosch Termoteknik, sektörü destekleyici aktivitelerine devam ediyor. Bu kapsamda İgdaş ve Gastechnics Dergisi iş birliğiyle ilk kez düzenlenen 1. İç Tesisat Buluşması’nda, İstanbul’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarının uzmanlarıyla bir araya geldi.


Bosch Termoteknik; Bireysel Isıtma Sistemlerinde Yeni Trendler ve Bağlanabilirlik konulu bir sunum yaparak katılımcıları gelecek trendler hakkında bilgilendirdi. 1. Tesisat Buluşmasına standıyla da katılan Bosch, partner porgramı ve Bosch Akademi eğitim aktiviteleri hakkındaki gelişmeleri katılımcılarla paylaştı. Buderus’un da yaka kartı sponsoru olarak katıldığı organizasyonda İgdaş yetkilileri tarafından çekiliş ile belirlenen 20 katılımcıya da gıda çeki hediye edildi. Toplantı İgdaş’ın faaliyetleri ve 2017 yılı hedeflerine ilişkin bilgileri ve öğleden sonra gerçekleşen interaktif oturumları ile tamamlandı. Yaklaşık 450 katılımcının yer aldığı organizasyonda İgdaş tarafından Bosch’a ve diğer destekleyen kuruluşlara teşekkür plaketi takdim edildi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle