BOREAS İklimlendirme Teknolojileri ile ISK SODEX Fuarı’nda Tanışın

BOREAS A.Ş. enerji verimliliğinde iddialı iklimlendirme teknolojilerini, 7-10 Şubat 2018 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek ISK SODEX  Fuarı’nda, 2.Salonda, B32 no’lu standında sergileyecek.

BOREAS A.Ş. Genel Müdürü Serdar Lülecioğlu; “BOREAS’ın global bir marka olmasına çalışıyoruz. 2018 yılı stratejilerimizin odağında dış pazarlarımızı geliştirmek ve her zaman olduğu gibi Ar-Ge var. İç ve dış pazar hacmimizin %50-50 dengesine gelmesi, hedeflerimizin birinci etabını oluşturuyor. Yurt dışında bazı lokasyonlarda kurmayı planladığımız montaj hatları ile bu dengeyi ihracat tarafına doğru kaydıracağız. Yurt dışında önemli ölçekli projelerde Boreas imzası giderek çoğalıyor. Hali hazırda yapımı devam eden mega proje Katar Metrosu’nun tamamında Boreas klima santralleri kullanılacak. Orta Asya bölgesinin en büyük tren garı Astana da mega proje referans örneklerimiz arasında” sözleri ile BOREAS’ın yeni dönem stratejilerini özetledi.

BOREAS A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İzzet Tanyol, ISK SODEX fuarında sergilenecek yeni BOREAS ürün ve teknolojileri için şunları söylüyor: “Endüstri 4.0, nesnelerin interneti gibi geleceği değiştiren teknoloji kavramları ve enerji verimliliği, dünya iklimlendirme sektörünün değişim dinamikleri. Biz de BOREAS olarak bu dinamiklere azami uyumlu teknoloji geliştirmeye büyük önem veriyoruz. BOREAS’ın Eurovent onaylı TB1 ısı köprüsüzlük sınıfındaki klima santrali, Türk Ar-Ge mühendisliğinin de büyük bir başarısı olarak görülmelidir. Standımızda sergileyeceğimiz ürünlerimiz; ısı geri kazanımlı ve otomasyonlu VRF dış ünitesi ile çalışabilen konfor klima santralı, hijyenik klima santralı, havuz nem alma santrali, Samsung VRF dış ünitesi, Samsung DVM S 360° Kaset Tipi VRF Klima İç Ünitesi, duvar tipi fancoil, gizli tavan tipi fancoil, alüminyum iskeletli klima santralı, EC motorlu fan dizisi (Fan Array) uygulaması, ısı geri kazanımlı taze hava cihazı.

Çelik iskeletli, iç köşeleri kir tutmaması için yuvarlatılmış, TB1 ısı köprüsüzlük sınıfındaki konfor ve hijyen santralı, hızlı teslim süresi, uygun fiyat avantajı sağlayan TB2 ısı köprüsüzlük sınıfındaki yeni tasarım alüminyum iskeletli klima santralı, hava giriş – çıkışları ve filtre değişim yönleri montaj yerinde bile yer değiştirebilir olduğundan uygulamada kolaylık getiren, yeni tasarımlı ısı geri kazanım cihazı ve yeni bir uygulama olan fan dizisinin (fan array*) fuarda büyük ilgi görmesini bekliyoruz.

*(Fan Array); Tek fan yerine bir dizi fan ile toplam debinin sağlanması uygulaması olup, santralın uzunluğunu azaltarak yer tasarrufu sağlar, homojen hava akımı sağlar ve fanlardan bir veya birkaçı arızalansa bile sistem işleyişi durmaz.

 

Benzer İçerikler

Yorum Ekle