Baymak’tan Yoğuşmalı Kazanlara 5 Yıl Sistem Garantisi

Baymak Lectus, Lectus Plus ve Magnus serisi yoğuşmalı kazanların, kazan dairesi çözümlerinde yoğuşmalı kazan ihtiyacını, 5 yıl garanti güvencesiyle karşılıyor.

2015’den bu yana tüm ürün altyapısı ve saha ekibiyle Enerji Verimliliği Direktifi’ne hazırlanan Baymak, dönüşüm sürecinde kullanıcılara en iyi hizmet ve sistemi sunmak için çalışıyor.

BDR Therma tarafından Hollanda’da geliştirilen, geleneksel kazanlara göre %111’e varan yüksek enerji verimine sahip Magnus, Lectus ve Lectus Plus serisi premix teknolojili yoğuşmalı kazanlarda, devreye alınma tarihi itibari ile 3 yıl garanti hizmeti veren Baymak, kazan dairesi çözümlerinde Baymak ürünlerinin tercih edilmesi halinde yoğuşmalı kazanlara 5 yıl sistem garantisi veriyor.

Türkiye genelinde 1000’e yakın bayisi ve Orange Store’lar ile bir daireden toplu konuta, fabrikadan otele tüm ticari kuruluşların her türlü ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılayabilen Baymak, Lectus ve Magnus serisi yoğuşmalı kazanlara verdiği 3 yıl garanti süresinde ürünlerin ötesine geçerek tüm sistem kurulumu güvencesini 5 yıla uzattı.

Baymak Lectus 65, 90, 115 ve 160 kW duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ile Magnus serisi premix brülörlü yer tipi yoğuşmalı kazanlarda 285 kW ile 1300 kW arası geniş ürün yelpazesi ile farklı ısıtma ihtiyaçlarını karşılıyor. Türkiye genelinde 2000’den fazla projenin tercihi olan Lectus ve Magnus serisi Premix teknolojili yoğuşmalı kazanların kazan daireleri çözümlerinde, sistem sirkülasyonları için DAB markalı ıslak veya kuru rotorlu frekans konvertörlü sirkülasyon pompaları, sistem genleşmeleri için Baymak değişebilir membranlı kapalı genleşme tankları, kullanım sıcak suyu ihtiyaçları için Baymak tek veya çift serpantinli emaye kaplı boylerler, kazanların otomasyonu ve kaskad kontrolü için Baymak kaskad paneli ve yardımcı sensörlerin kullanılması halinde Baymak sistemin devreye alınması itibariyle Lectus ve Magnus kazanların garanti süresini 5 yıla çıkartıyor.

Türkiye’de enerji tasarrufu konusunda önemli bir dönemin başlangıcı olacak Nisan ayında yürürlüğe girecek olan Enerji Verimliliği Direktifi’ne 2015 yılından bu yana ürünleri, saha ekibi ve bayisiyle hazırlanan Baymak sunduğu 5 yıllık garanti süresiyle de gücünü ve iddiasını ortaya koyuyor

Benzer İçerikler

Yorum Ekle