Baymak’ta Eğitimler Devam Ediyor…

Sektörün öncü markalarından Baymak, tüketicilerine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türkiye genelinde ve Kıbrıs’ta bayilerine eğitim vermeye devam ediyor.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Baymak Türkiye genelinde bayilerini eğitimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Yılın ilk iki ayında Türkiye genelinde ve Kıbrıs’ta 200’ün üzerinde katılımcıya toplamda 45 saat süren eğitimler düzenledi.

Bayi eğitimlerine büyük önem veren Baymak, yılın ilk iki ayında İstanbul, Antalya, Bolu, Van, Bitlis-Tatvan, Bilecik, Tekirdağ ve Kıbrıs’ta gerçekleşen eğitimlerde, yenilenebilir enerji sistemleri, yoğuşmalı kombiler, su grubu ürünleri, ısı pompaları, merkezi ısıtma sistemleri alanında lider Magnus ve Lectus kazanların eğitimlerini tamamladı.

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen eğitimlerin sonunda 200’ün üzerinde bayi çalışanı sertifikalarını aldı. Gerek tüketicilerin gerek çalışanların kalıcı memnuniyetine önem veren Baymak gerçekleştirdiği bayi eğitimleriyle yenilikçi vizyonunu daha da ileri taşımayı hedefliyor. Bu hedefle geçtiğimiz yıl tüm ekiplerine 1200 saat eğitim düzenleyen Baymak, önümüzdeki dönemlerde de bayi eğitimlerine hızla devam edecek.

 

Benzer İçerikler

Yorum Ekle