Baymak “Yetkili Servis Belgesi” Olmayan Korsan Servislere Karşı Uyarıyor

Isıtma ve soğutma sektörünün öncü markalarından Baymak tüketicileri, yetki belgesi olmayan korsan servislere karşı uyarıyor.

Kombilerde yüksek enerji verimliliği ve tesisatın doğru çalışabilmesi için her yıl düzenli olarak yetkili servisler tarafından bakımının yapılmasını tavsiye ediyor. Bakımı yapan servislerin ise mutlaka “Yetkili Servis Belgesi” olmalı.

Baymak Satış sonrası hizmetlerde de tüketicilere verdiği değeri göstermeye devam ediyor. Giderek artan korsan kombi servislerine karşı tüketiciyi uyarmayı görev edinen Baymak, gerekli eğitimlere ve yetki belgesine sahip olmayan işletmelerin güvenlik tehdidi oluşturduğuna dikkat çekiyor.

Kombi servislerinde, 2016’da zorunlu kılınan Yetkili Servis Belgesi’nin yanı sıra Hizmet Yeterlilik Belgesi ve Mesleki Yeterlilik Belgesi’nin de ibraz edilmesi gerekiyor. Baymak servis personeline verdiği düzenli eğitimlerle gerek tüketici güvenliğini gerek kombilerde enerji verimliliğini garanti altına alıyor. Her bir kombi modelinin kendine özel parçaları bulunduğuna dikkat çeken Baymak, korsan servislerde kullanılan yan sanayi ürünlere karşı tüketicileri uyarıyor. Baymak Yetkili Servislerinde gerekli tüm belgelerin yanı sıra servis aracının üzerinde, servis personelinin kıyafetinde ve tutanak fişlerinde de yetkili servis ibaresi yer alıyor.

Baymak, servis hizmeti almak isteyen müşterilerine www.baymak.com.tr adresi üzerinden online hizmet veriyor.
Self servis uygulaması ile Baymak kullanıcıları günün her saati her an her yerden yetkili servis talebinde bulunabiliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle