Baymak Tesisatçı Buluşmaları Devam Ediyor

 

Baymak’ın bu yıl başlattığı tesisatçı bayi toplantısının altıncısı Samsun’da düzenlendi. Sheraton Grand Samsun Hotel’de gerçekleşen toplantıya Baymak Ceo’su Ender Çolak ve 30’a yakın tesisatçı katıldı.

Ürünlerinden satış sonrasına, çağrı merkezinden bayilerine kadar tüketicilere ulaşan tüm noktalarda mükemmel müşteri deneyimi yaratmak için çalışmalarını sürdüren Baymak, tesisatçı bayi buluşmalarıyla yoluna devam ediyor.

Tesisatçıların yaşadıkları sorunları dinleyip süreçleri iyileştirmek için “Daha İyi Nasıl Yapabiliriz?” sorusuyla yola çıkan Baymak, İstanbul, Van, Adana, Erzurum ve Ankara’dan sonra toplantıların altıncısını Samsun’da düzenledi. Toplantıda bayilerin sorunlarını dinleyen Baymak Ceo’su Ender Çolak, bayiler ile interaktif çözümler üreterek, gerçekleşen yeniliklerden ve gelişmelerden bahsetti.

2017 yılında elde edilen başarıların konuşulduğu toplantıda, Elegant Plus, Lectus ve su ısıtıcıları grubundaki büyüme, güçlendirilen bayi yapılanması, Orange Store ve nihai tüketicilerin erişimini kolaylaştıran self servis uygulamasına kadar birçok konu gündeme geldi. Nisan 2018’de yürürlüğe girecek olan yeni mevzuata tam anlamı ile hazır olduklarını da belirten Ender Çolak, bu geçiş sürecinde büyümeyi daha da arttıracaklarını ve bu süreçte teknolojiye ciddi oranda yatırım yapıldığını dile getirdi. Çolak, Baymak’ı sektörde farklılaştıran özelliklerin bayi yapılanması, yenilenen servis anlayışı ve insana dokunan hizmetler üretme anlayışı olduğunun da altını çizdi.

Baymak CEO’su Ender Çolak, Türkiye genelinde düzenlenecek yeni toplantılarla tesisatçı bayileriyle bir araya gelmeye devam edecek.

 

Benzer İçerikler

Yorum Ekle