Baymak, Milano’da Sektörün En Büyük Fuarında Yerini Aldı

Baymak, bu sene 41.’si düzenlenen Mostra Convegno Expocomfort Milano fuarında Türkiye’yi temsil etti. Yeni pazarlara ulaşmak, sektöründe Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmek amacıyla durmadan çalışan Baymak, Milano’da da iddiasını sürdürdü. Elektrikten inşaata, ısıtma, soğutma ve iklimlendirmeden yenilenebilir enerjiye kadar birçok sektörden uluslararası firmaların katıldığı fuarda Baymak, her kategoriden ürünlerini sergiledi.

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Baymak, 13-16 Mart 2018 tarihinde Italya’nın Milano’da düzenlenen sektörün en önemli fuarlarından Mostra Convegno Expocomfort fuarına katıldı. 134 farklı ülkeden 226 firmanın katıldığı fuarda Baymak, kombi, kazan ve ısı pompası başta olmak üzere klima, elektrikli su ısıtıcıları, güneş enerji panelleri, boilerler ve panel radyatörleri sergiledi.

Alanında her zaman yenilikleri yakından takip eden ve 2017’den 2018’e hızlı bir tempoda dünyanın farklı yerlerinde sektörün önemli buluşma noktalarında yerini alan Baymak, Nijerya Hvac Expo 2017 ve Ortadoğu’nun en büyüğü olan Dubai Big5’ın ardından Milano MCE 2018’deydi. Fuarda Enerji Verimliliği Direktifine uygun yoğuşmalı kombileri sergileme fırsatı bulan Baymak’ın ilk defa görücüye çıkarttığı split ve invertor ısı pompaları da ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Başta Doğu Avrupa olma üzere İspanya, Yunanistan, Ukrayna, Rusya, Fas, Cezayir, Litvanya, Letonya, Suudi Arabistan, Bahreyn gibi birçok ülkeden ziyaretçi, Baymak standına ilgi gösterdi.

Fuarda 40 ülkeden toplamda 83 yeni firma ile temasa geçen Baymak, Fransa, Ukrayna, Sırbistan, Yeni Zelanda, İrlanda, Bulgaristan, Moldova, Yunanistan, Gürcistan, İran, Fas, Filistin’den mevcut müşterileriyle de toplantılar gerçekleştirdi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle