Baymak idee ile Kışa Meydan Okuyun

Baymak’ın yoğuşma teknolojisiyle kombide fark yarattığı idee, bu kış da sizinle.

Küçük, zarif tasarımı, yüksek performansı ve sessiz çalışma özelliğiyle kış aylarında evinizi ısıtan idee kombiler, oda termostatıyla hassas ısı ayarlarına olanak tanırken enerji tasarrufuyla da cebinizi koruyor.

Ev ve iş yerlerinizde aradığınız teknoloji ve estetik, küçük tasarımı, yüksek performansı ve ultra sessiz çalışma özelliği ile Baymak idee’de bir araya geldi. Pazarda bulunan kombilere göre standardın dışında olan idee premix yoğuşmalı kombi, 26 kg ve 54 cm yüksekliğe sahip ultra kompakt yapısıyla dikkat çekiyor. Yüksek enerji tasarrufuyla kış aylarında tüketiciyi kabarık doğalgaz faturasından kurtaran idee kombiler tasarımının yanı sıra sessizliğiyle kendini unuttururken, 24-28 kW modellerinde maksimum güçte dahi 38 desibelle fısıltı düzeyinde çalışıyor.

Montaj ve nakliyede kolaylık sağlıyor

Opsiyonel olarak oda termostatlarıyla kullanılabilen idee, çok sayıda gelişmiş fonksiyona sahip Opentherm kontrol cihazları ile hassas kontrole de olanak veriyor. Bakım periyotlarınızı gösterecek şekilde programlayabileceğiniz idee kombinin ön kapağı sayesinde parçalarına ve iç teknik yapısına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca doğalgaz veya propan ile çalışma olanağı da sunan idee, standart dâhili emniyet ventiline sahiptir. Teknik özellikleriyle ön plana çıkan idee kombi, nakliyesinden montajına kadar da tüketiciye kolaylık sağlıyor.

  Ödüllü Kombi

Şık tasarımı, sessizliği ve kolay kurulumuyla öne çıkan Baymak idee, 2017 yılında Hollanda’da bağımsız Tüketiciler Birliği’nin 6 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirdiği değerlendirme sonucunda birincilikle ödüllendirildi. Değerlendirme sonucunda yüksek enerji tasarrufu, yüksek güvenilirlik, ultra hafif ve kompakt ölçüleriyle en yüksek derecelendirme notunu aldı.

Konut projelerinde Baymak imzası

Baymak, Toki Nevşehir Ürgüp Konutları’nda 50 adet, Toki Bitlis Rahva Sosyal Konutları’nda 112 adet ve Van Evzan Evleri’nde 65 adet olmak üzere büyük konut projelerinde de tercih edilen marka olarak ön plana çıkıyor.

Avrupa teknolojisini yenilikçi ürünleri ile Türkiye’ye taşıyan Baymak idee kombiler, 3 yıl garantiyle tüm Baymak bayileri ve Orange Store mağazalarında satışa sunuluyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle