Baymak, Geleneksel Türkiye Bayi Eğitim Turuna İstanbul’dan Başladı

Gerçekleştirilen 2 eğitim toplantısında bayiler yenilikler ve gelişmeler hakkında son bilgileri alırlarken, düzenlenen gecede de eğlenceli saatler yaşadılar.

Baymak’ın her yıl düzenli olarak bayileri için organize ettiği bayi eğitim ve tanıtım toplantıları bu yıl da İstanbul ile start aldı. Baymak, Anadolu ve Avrupa yakasında düzenlediği iki toplantıyla, eğitimin yanı sıra düzenlenen gecede de bayilerine eğlenceli saatler yaşattı.

Sayıları 250’yi aşan bayilerin katılımıyla Avrupa yakasında Conrad Otel’de, Anadolu yakasında da Kozyatağı Hilton’da gerçekleştirilen eğitimde sırasıyla Baymak Ürün Müdürü Halil Özdemir, Pazarlama Müdürü Hasan Akça, Servis Müdürü Çetin Bitirgiç, ürünler ve yenilikler hakkında bilgi verdiler. Baymak Genel Müdürü Ender Çolak da, eğitim sonrasında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

 

Ender Çolak: Yeniliklerimiz hız kesmeden devam ediyor

‘’Baymak’ın Hollanda’ya satışı sonrasında gerçekleştirdiği yenilikler hız kesmeden devam ediyor. Ürün politikamız artık tamamen enerji verimli ürünler çizgisinde sizlerin de bildiği gibi devam ediyor. Ancak bunun yanı sıra pek çok projeyi de hayata geçirdik ve ilerliyoruz. Bunların en önemlileri şüphesi BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) ve Orange Store’larımız. BES sisteminde şu anda 1000 adet üyemiz bulunuyor. Hedefimiz 2000 kişiye ulaşmak. Orange Store yapılanmamız ise Türkiye çapında hızla sürüyor ve daha da hız kazandı. Bu yıl 25 şehirde 75 noktaya ulaşmayı hedefliyoruz. Satış sonrası hizmetlerimizde ise çok büyük bir başarıya imza attık. Ajans Press ve Nielsen verilerine göre 2015 yılında Baymak, marka algısı değişimi, müşteri deneyimi puanı ve müşteri paylaşım yönetiminde rakiplerini geride bırakarak ilk sıraya yerleşti. Bu gurur verici ve markamız adına çok büyük bir gelişmedir.’’

Ender Çolak, konuşmasının sonunda 2015 yılında üstün başarı gösteren bayileri plaketle onurlandırdı.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle