Baymak, Bayileriyle Tasarruflu ve Çevreci Ürünlerini Türkiye’nin Her Noktasına Ulaştırıyor

Baymak, Adana, Bingöl, Mardin ve Tunceli’de 4 yeni bayi açılışı gerçekleştirdi. Doğalgazla yeni tanışan Tunceli ile kullanımın düşük olduğu Bingöl ve Adana’da açılan bayilerle Baymak, doğalgaz kullanımının yaygınlaştırılmasında yoğuşma teknolojisine sahip çevreci ürünleriyle katkı sağlıyor.

4 mevsim ürün gamıyla iklimlendirme sektörünün öncü markalardan Baymak, bayi ağını büyütmeye devam ediyor. 2018 yılının 10 ayında 138 yeni bayiyi bünyesine katan Baymak son olarak Tunceli, Adana, Mardin ve Bingöl’de 4 yeni bayinin açılışını gerçekleştirdi. Sektörü bir adım daha ileriye taşıyarak, kullanıcılara en iyi hizmeti vermek için çalışan Baymak, 2019 yılında aktif olarak doğalgaz kullanımına geçiş yapacak olan Tunceli’yi, çevreci ve tasarruflu ürünlerle tanıştıracak. Adana, Mardin ve Bingöl’de ise aynı hızda çalışmalarına devam edecek.

Baymak’ın Tunceli’deki tek Orange Store olma özelliği taşıyan bayisi Germ Enerji büyük bir heyecan ve yoğun katılım ile açıldı. Daha önce yakıt olarak ağırlıklı kömür kullanan Tunceli halkını temiz enerji ile buluşturmak isteyen Germ Enerji, doğalgaz kullanımının yaygınlaştırılması için doğalgaz taahhüdü yapma projesini hayata geçirdi. Açılışta konuşan Germ Enerji kurucusu Çağdaş Söylemez, Avrupa teknolojisini Türkiye’ye taşıyan Baymak’ın yoğuşma teknolojisine sahip kombi ve kazanları başta olmak üzere çevreci ürünlerini Orange Store’da kullanıcılar ile buluşturacaklarını dile getirdi.

Baymak adına açılışa katılan Türkiye Bayi Kanalı Satış Müdürü Çetin Bitirgiç ise konuşmasında, “Yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Orange Store konseptinde açılan bayimiz Germ Enerji Tunceli’deki tek Baymak bayisi olma özelliği taşıyor. Yenilenebilir enerjinin temiz bir çevre için öneminin farkındayız. Bunun yanı sıra tüketicinin hak ettiği kaliteli hizmet için Baymak olarak Türkiye’nin her noktasındaki teknik servis ve bayilerimize eğitimler veriyoruz” dedi.

Adana ve Bingöl’de de açılışları gerçekleşen bayilerle, Baymak’ın Türkiye genelindeki Orange Store sayısı 31’e ulaştı. Orange Store’lar, sadece kombi, kazan gibi klasik ürünler ile değil, gün geçtikçe önem kazanan fotovoltaik sistemler ve ısı pompası gibi yenilenebilir enerji ürünleri ile de hizmet vermektedir.

 

Benzer İçerikler

Yorum Ekle