Baymak bayileri İtalya’da DAB firmasını ziyaret etti

Baymak, su teknolojilerinde çözüm ortağı olan

DAB firmasının İtalya’da yer alan merkezine teknik bir gezi düzenledi. Geziye katılan Baymak yetkilileri ve bayileri için Baymak’ın frekans invertörlü sirkülasyon pompası Evoplus ve yeni nesil frekans invertörlü hidrofor ürünü E.sybox’da kullanılan teknoloji ile ilgili özel bir seminer gerçekleştirildi.

Baymak bayileri, mühendis, müteahhit ve proje ortakları için yurt içinde ve yurt dışında düzenlediği eğitim ve seminerlerine ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda merkez ofisi İtalya’da olan DAB firmasına düzenlenen teknik geziye katılan grup, Baymak ve DAB firmasının ortak noktada buluştuğu ürünler olan Evoplus ve E.sybox’ın tüm üretim sürecini yerinde inceleme fırsatı yakaladı.

DAB teknolojisi kullanılan Baymak Evoplus sirkülasyon pompaları geleneksel sirkülasyon pompalarına göre, yüzde 70’e varan oranda tasarruf sağlarken frekans kontrolü, yüksek performans, düşük enerji tüketimi ile kullanım kolaylığı sunuyor.

DAB teknolojisinin kullanıldığı E.sybox hidroforun su soğutmalı motoru korozyona karşı dayanımlı olduğu gibi entegre frekans kontrol ünitesi ile cep dostu. E.sybox, dahili akış sensörü ve sıcaklık sensörü ile kendisini korurken, su soğutmalı motoru sayesinde sadece 45 dB ses seviyesi ile emsalsiz bir ürün olma özelliğini kullanıcıya sunuyor.

Düzenlenen ziyarette ayrıca DAB teknolojisine ait özellikle bodrum katların değerlendirilmesinde ve atık suların bertaraf edilmesinde çözüm dehası atık su pompaları olan Genix’in WC öğütücü sistemleri ve Fekafos’un Atık Su Terfi İstasyonlarının kullanım alanları hakkında eğitimler de verildi.

Baymak, İtalyan DAB firmasının ileri teknoloji ve kalitesiyle sunduğu hidrofor, sirkülasyon pompaları, santrifüj pompalar, havuz pompaları, kuyu pompaları ve atık su pompaları ile müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle