Bahçeşehir Atmaca projesinin tercihi yüksek verimli Mitsubishi Heavy VRF klimalar oldu

Kent yaşamının yoğunluğundan uzak, doğa ile iç içe bir yaşam tarzı oluşturulması hedefiyle inşa edilen Bahçesehir Atmaca projesinin ısıtma-soğutma ihtiyacı, yüksek verimle çalışan Mitsubishi Heavy VRF klima sistemleri ile sağlanıyor.

 

Projedeki dairelerin oda, mutfak ve salon mahallerinin iklimlendirilmesi için toplam soğutma kapasitesi 5,726 kW olan 301 adet dış ünite ve 1,523 adet tek yöne üflemeli kaset tipi Mitsubishi Heavy VRF iç ünite klima cihazı kullanılıyor.

 

Atmaca Gayrimenkul A.Ş tarafından 4 farklı blok tipinde inşa edilen Bahçeşehir Atmaca projesi, geniş bahçe alanları, açık ve kapalı havuzları, fitness, sauna, hamam gibi ortak kullanım alanlarıyla konut sahiplerine hareketli ve sosyal bir yaşam vaat ediyor.

 

Sistem nasıl işliyor?

 

Proje de kullanılan Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri; dış ünite grubunun, birden fazla bağımsız noktaya hitap eden iç ünitelere bağlanmasıyla her konut alanının arzu edilen ısıtma, soğutma ve havalandırma konfor şartlarını sağlıyor. İnverter teknolojisine sahip dış üniteler ile kısmi kullanımlarda minimum elektrik tüketimiyle istenilen konfor daha hızlı bir şekilde elde ediliyor.

 

Micro Vrf KX dış üniteler ölçülerinin kompakt olması sayesinde, konfor şartları bozulmadan tasarım esnekliği ve kolay uygulama imkanı sağlıyor.  

 

Fosil yakıtlı ısıtma cihazlarına göre düşük CO2 salınımıyla çevreye ve kolay kullanımıyla da kullanıcıyla dost bir teknoloji olan Mitsubishi Heavy VRF sistemleri,  tüm soğutma, ısıtma ihtiyaçlarınızı karşılar.

 

Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri, en yüksek enerji verimliliği sunmakla birlikte enerjinin doğru yönetimi ve kontrolü felsefesi ile üretiliyor. Mitsubishi Heavy Industries Grubu Global 100 Endeksi-Sürdürülebilir Şirketler sıralamasında 66. sırada yer alarak klima sektöründen bu sıralamada yer alan tek firma olarak dikkat çekiyor.

 

Form VRF Sistemleri San.Tic. A.Ş’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar,  yüksek verimliliği ve geniş ürün seçenekleriyle otel, iş merkezi, rezidans, konut, hastane, okul projelerinde tercih ediliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle