Ayvaz ve Emo Ayvaz, Proses Emniyet Sempozyumu’na Birlikte Katıldı

Geçtiğimiz ay The Green Park Hotel Convention Center’da düzenlenen Proses Emniyet Sempozyumu’na birlikte katılım gösteren Ayvaz ve Emo Ayvaz, özellikle endüstriyel tesislerde sıkça kullanılan ürünlerini ve fark yaratan çözümlerini ziyaretçilerle paylaşma fırsatı buldular.

Tesisat sektörünün “ilk”lere imza atan öncü firması Ayvaz ile yüksek riskli endüstriyel tesislere dünya standartlarında yangın önleme sistemlerini optimum maliyetlerle sağlayan Emo Ayvaz, bu sene The Green Park Hotel Convention Center’da ilki düzenlenen Proses Emniyet Sempozyumu’nda ortak bir stantta bir araya geldiler. Sempozyumun ikinci gününde Emo Ayvaz Genel Müdürü Hatice Zehra Tonyalı ve Ayvaz ARI-Armaturen Türkiye Ürün Müdürü Ersun Gürkan, tesislerinde proses emniyetine önem gösteren firmaların yetkililerine iki farklı sunumla deneyimlerini aktardılar.

Emo Ayvaz Genel Müdürü Hatice Zehra Tonyalı “Yüksek Riskli Endüstriyel Tesislerde Proses Emniyetinin Yangın Perspektifinden Değerlendirilmesi ve Önemi” başlıklı sunumunda endüstriyel tesislerde yangın algılama ve korunma sistemlerini projelendirme konusunda tecrübelerini birinci ağızdan paylaştı. Tonyalı, sunumunda “Sıfır Hata, Sıfır Risk” prensibiyle çalışan Emo Ayvaz’ın projelerine ve saha uygulamalarına da yer verdi.  Yangın güvenlik sistemleri alanında dünyanın en iyi markalarının ürettiği ekipmanların teminini ve dağıtımını sağlamakla kalmadıklarını belirten Tonyalı; risk grubu içerisinde yer alan endüstriyel tesislerin tüm yangından korunma sistemlerine profesyonel bir kadro ile, doğru zamanlama ve düzenli raporlama ile anahtar teslim montaj hizmeti verdikleri üzerinde durdu.

Ayvaz ARI-Armaturen Türkiye Ürün Müdürü Ersun Gürkan ise “Üç Eksen Kaçıklı Yüksek Performans Vanasının ESD Vanası Olarak Kullanılması” başlıklı sunumunda ARI-ZETRIX ürününü pazardaki diğer üç eksen kaçıklı yüksek perfromans vanaları ile karşılaştırarak malzeme, tasarım, sıcaklık, basınç sınıfı, standart ve uygulama çeşitlilikleri gibi teknik özellikleri yönünden inceledi. Sunumunun devamında ARI-ZETRIX’in küresel vana, sürgülü vana ve globe vana ile karşılaştırmalarını yapan Gürkan, ürünün ESD (Emergency Shut Down) vanası olarak kullanımıyla ilgili de örnekler verdi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle