AYDOSLAND’ IN TERCİHİ ETNA OLDU

Doğal yaşama komşu konumuyla Aydos Kurtköy de inşa edilen Aydosland, şehrin içinde yükselen modern ve özgün mimarisiyle özel bir Dünya. %40’ ı yeşil alan olmak kaydıyla toplam 600 adet dairenin yer aldığı aydosland projesi, şehrin içinde ama şehrin gürültü ve stresinden uzak bir yaşam alanı… Çevresinde İstanbul’un önemli marka değerlerinden alışveriş merkezleri, hastaneleri, okulları, sosyal faaliyet alanları, kültür ve spor merkezleriyle gelişen seçkin bir merkez.

Proje kapsamında 1 adet ETN YN serisi NFPA20 normuna haiz yangın pompası, 2 adet 3PFKO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemi kullanılmaktadır.

Projede kullanılan ETNA 3PFKO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile; basınçlı su temininde talep edilen miktarda suyun istenilen basınçta sağlanması garanti edilmiş olup, böylelikle kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunulmuştur. Yeni nesil IE2/IE3 motorlu frekans kontrollü ETNA 3PFKO serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile, klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmiştir.

 

ETNA 3PFKO SERİSİ 

ETNA 3PFKO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemlerinde kullanılan pompalarda; pompa giriş-çıkış gövdeleri, pompa gövdesi, fan, difüzör norly malzemeden olup; sızdırmazlık ise mekanik keçe (karbon-seramik) ile sağlanmaktadır. ETNA 3PFKO serisi hidrofor sistemlerinde; taşıyıcı kaide üzerinde komple paslanmaz çelik kollektör gurupları(opsiyonel), eş yaşlandırma özellikli frekans kontrollü panolar kullanılmaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle