AVenS ve Vortice’ ten Enerji Verimli Toplantı

AVenS merkez ofiste gerçekleşen toplantıda enerji verimliği yüksek yeni nesil ürünler ön planda oldu.

Tasarım ve pratiklik birleştiren Vortice, çevreye ve insanların sağlığına özen göstererek, havayı verimli ve güvenli bir şekilde veren cihazlar üretmeye devam ediyor. AVenS olarak pazarın ihtiyaçlarını ve enerji maliyetlerini düşürecek aynı zamanda konfor, taze hava ve nem dengesini sağlayacak yeni nesil cihazları yakında kullanıcıların beğenisine sunacak.

VORT HRW MONO – Yeni Nesil Oda Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı, VORT HRI DH – Dahili Nem Alma Özellikli Isı Geri Kazanım Cihazı, VORT HRI PHANTOM – Termodinamik veya Mekanik by-pass otomatik ve %100 filtre ile Konfor Garantisi sağlayan ürünler üzerinde yoğunlaşacak.

Havalandırma için iyi fikirler yolu ile hareket eden AVenS’ in hedefi eski veya yeni uygulamalarda ki havasızlığın getirmiş olduğu kötü şartları, enerji verimliliği yüksek ekonomik ürünler ile taze havayı konfor şartlarını buluşturmak.

Toplantıda kısa zamanda referans portföyüne iyi işler ekleyen AvenS’ in başarısı tebrik edildi. AVenS ve Vortice gelecekte ki yapılacakları aksiyon planları sektör için heyecan katan yenilikler getirecekleri belirtiler.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle