Ariston Thermo’nun Yeni CEO’su Leonardo Senni

Ariston Thermo, CEO´luk görevi için Mr. Leonardo Senni’yi seçti. İtalya Ekonomik Kalkınma Bakanlığı (MISE) Enerji Bölümü Başkanlığı’ndan gelen Leonardo Senni, Ariston Thermo’nun CEO’su oldu. Senni’nin profesyonel iş hayatı deneyimleri arasında McKinsey, P&G gibi büyük ve önemli şirketler bulunmaktadır.

Ariston Thermo Group Başkanı Paolo Merloni; “Leonardo Senni, enerji ve sanayi sektörlerindeki derin bilgi birikimine, uzun süreli uluslararası iş deneyimine ve yüksek düzeydeki mesleki beceriye sahiptir. Bu önemli karma, ürünlerimizin enerji verimliliği, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi ve uluslararası pazardaki varlığımız ile birleşerek Ariston Thermo’nun termik konfor sektöründeki global büyümesini destekleyecektir. Leonardo Senni’nin CEO’luğa atanması Ariston Thermo’nun yönetiminin gelecekte daha da güçleneceği ve grubumuzun mükemmel kaynaklara yönelmesi noktasındaki taahhüdümüzün tescil edilmesi anlamına gelmektedir. Aynı zamanda grup bünyesindeki çalışanların sürekli gelişim içinde olması, grubun büyüme yolunda devam etmesi açısından da kilit öneme sahip”dedi.
Ariston Thermo’nun enerji verimliliği konusundaki taahhüdü, geleneksel ürünlerin verimliliğinin arttırılması ve gelecek için, solar sistemler ve ısı pompaları gibi yenilenebilir enerji sistemlerinin grup içerisinde sürekli geliştirilmesidir. Grup, konfor, enerji tasarrufu ve çevre duyarlılığının optimal kombinasyonunu sunmayı hedefliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle