Ariston Sunar #Comfortchallenge

Yenilik konusunda ısıtma sektörünün amiral gemisi, Dünya’da en yaygın ve öncü firma Ariston hiç görülmemiş bir hedefe ulaşmak için kolları sıvadı,

amaç dünyanın en rahatsız bölgelerinde konforu sağlamak. #Aristoncomfortchallenge etiketiyle yola çıkan Ariston dünyanın dört bir yanından en yetenekli ve cesur profesyonelleri Antartika’ya götürmek için başvuruları almaya başladı.

Seçilenler Ariston takımının bir üyesi olarak gizli bir bölgede herkesten ve her şeyden uzakta çalışan bilim adamlarına sıcak bir ortam oluşturma sansına sahip olacaklar. Bu ilginç bölge hiçbir yerle kıyaslanamayacak güzellikte ve tahmin edilemez zorluklarla dolu olacak.

Konfor ve rahatlık artık Dünya çapında bir gereklilik ve herkesin bu gereklilikten faydalanabilmesi Ariston’un en tutkulu amacı. Bu amaç araştırma geliştirmeye bağlılığımızın en büyük motivasyon kaynağı ve bu yolda Ariston olarak bizimle beraber çalışabilecek üç cesur profesyonele ihtiyacımız var.

#Aristoncomfortchallenge başvuruları bu websitesi üzerinden dünya genelinde açılmıştır. https://www.aristoncomfortchallenge.com

Ariston’un Konfor Mücadelesine başvurmak çok ama çok kolay, tabii ki yeterince cesaretliyseniz. Cesur adaylar öncelikle websitesine girmeli ve kendilerine sorulacak sorulara cevap vermelilerdir. Teknik beceriye, iyi bir fiziksel dayanıklılığa sahip olmak, ve farklı kültürden insanlar ile çalışabilme bu takımının üyesi olabilmek için aranan bazı özelliklerdir.

Son başvuru tarihi 28 Ocak 2018

Benzer İçerikler

Yorum Ekle