Ariston Dönem Değerlendirme Toplantisi

2017’nin son çeyreğine girerken 9 Kasım tarihinde yapılan, tüm Ariston ailesinin katılımı ile gerçekleşen dönemsel toplantıda, Ariston’un 2017 stratejisi gözden geçirildi. Ariston Thermo Group Genel Müdürü Turgay Dağ önderliğinde gerçekleşen toplantıda; Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetler Departmanları yıl içerisindeki deneyimlerini birbirleri ile paylaştı ve durum değerlendirmesi yaptı.

Toplanti bitiminde aciklamalar yapan Genel Müdür Turgay Dağ; “Biz büyük bir aileyiz ve gelinen noktada sektörün liderleri arasında yer almaktayız. 2017 yılı şu ana kadar Ariston için verimli bir yıl oldu, 2018’e kadar olan bu son dönemde de hedeflerimizi daha üst seviyelere taşıyarak, müşterilerimizin karşısına beklentilerin çok üzerinde çıkacağız.” şeklinde konuştu.

Ariston tasarım ve dağıtım alanlarında Türkiye’nin en iyileri arasında yer almakta ve üstün fiyat/performans oranıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmanin Ar-Ge alanındaki yüksek yatırımları gelişen yoğuşmalı kombi pazarında hızla büyümesini sağlarken, Ariston sektör içinde çok önemli yeri olan 2018 yılı başında uygulamaya alınması beklenen ERP yasasısına hazır olduğunu belirtmektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle