AquaTherm Bakü’den GF Hakan Plastik’e ödül

Global sektör profesyonellerini buluşturan Uluslararası Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Klima, Yalıtım ve Tesisat Fuarı Aqua Therm Bakü’de, GF Hakan Plastik standı ilgi odağı oldu. GF Hakan Plastik fuarda En İyi Stand Tasarımı ödülüne layık görüldü.

2017 yılında ihracata destek amacı ile Türkmenistan, Almanya, Vietnam, Cezayir, Ukrayna gibi farklı ülkelerde sektörün uluslararası bilinirliğe sahip fuarlarına katılım gerçekleştiren GF Hakan Plastik, son olarak Azerbaycan’daydı. Bakü’de bu yıl 10.’su düzenlenen Aqua Therm Uluslararası Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Tesisat Ürünleri Fuarı’na katılan GF Hakan Plastik, üst yapı ve alt yapı ürünleri ile yer aldı.

18-21 Ekim tarihlerinde gerçekleşen ve 26 farklı ülkeden 12 bine yakın katılımcının ziyaret ettiği fuarda GF Hakan Plastik standı müşterilerin yoğun ilgisini görürken, bir de ödül aldı. Stand, En iyi tasarım ve en iyi ürün sunumu kategorisinde, En İyi Stand Tasarımı ödülüne layık görüldü.

Yıl içerisinde yoğun ve başarılı bir fuar programı sürdüren GF Hakan Plastik, gerçekleştirdiği yurtdışı müşteri seminerleri ile de güçlü işbirlikleri sağlamış oldu

Benzer İçerikler

Yorum Ekle