Aquatherm 2019 Ozbekistan

OCC Mühendislik ve Oventrop arasında 2017 yılında başlayan iş birlikteliği hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor, 2018 yılı içerisinde Türkiye pazarına ek olarak,  Orta Asya bölgesinde Gürcistan, Azerbaycan ve Turkmenistan bölgelerinde satış ve pazarlama faaliyetlerine başlayan OCC Mühendislik, 2019 yılı icerisinde Ozbekistanının sorumluluk alanına eklenmesiyle faaliyet alanını genişletmis oldu.,bunun yanında yeni ülkelerin kapsama alanına eklenmesiyle yerel sınırların dışına açılmaya başladı.

Ozbekistan!ın 2019 yılı içerisinde satış kanalına dahil olması nedeniyle bu yıl,  25-28 Subat tarihleri arasında Taşkent expo center da duzenlenen “Aquatherm” ihtisas fuarına katılım gerçekleştirdi.

Fuar katılımına Oventrop Almanya farbikasından; Orta Dogu, Orta Asya ve Turkiye pazarlarından sorumlu export müdürü Mahir Şahin de katılım gerçekleştirdi

Fuar katılımıyla, Özbekistan ve diğer komşu ülkelerden fuarı ziyaret eden katılımcılarla tanışma fırsatı bulurken, yerel pazar ve uygulamalar hakkında bilgi edinme şansına sahip olduk.

Katılımcılar, geniş ürün porfoyü ve Oventrop’un tesisat alanındaki mühendislik çözümlerinden çok etkilendiler. Çok verimli geçen bir fuar ve ikili iş görüşme temposuyla fuarı tamamladık.

Bu bölgede 2019 yılı icerisinde aktivitelerimiz giderek artacak, teknik seminerlerle ürün, marka bilinirligimizi arttırmayı hedefliyoruz, bunun yanında  yerel partnerlik gorusmelerimizi hızlandıracagız.

Özbekistan’ın  bilhassa inşaat ve yan sektorleri açısından gelişime açık oldugunu gordük ve önümüzdeki dönemde yeni iş fırsatlarına açık bir bölge  olacagına inanıyoruz. Bu nedenle, Türkiye de guncel faaliyetlerimiz devam ederken, yurt dısı pazarlardada büyümeyi hedeflerimizin arasına koyarak, yüzümüzü Orta Asya pazarının yıldızı olmaya aday Özbekistan’a donuyoruz.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle