Anadolu yakasının en prestijli konut projelerinden mesa koz pik boruyu tercih etti.

Mesa AŞ tarafından E-5 aksında; Kozyatağı’nda inşasına devam edilen Mesa Koz projesinde atık su ve yağmur suyu tahliyesinde kalitesi ile öne çıkan PAG marka pik boru tercih edildi.

Mesa Koz, benzersiz konumu ile kent yaşamının da tam ortasında yer alıyor.  Sayısız AVM, hastane ve eğitim kurumları, Mesa Koz’a sadece birkaç kilometre mesafede. Mesa Koz, 280 bağımsız bölümden ve 28 kattan oluşuyor. Kendi içinde concierge, housekeeping ve vale hizmetleri sunuyor. 19’uncu kata kadar 1+1’ler ve 2+1’ler bulunuyor. Projenin 19’uncu katında ise tüm bağımsız birimlerin kullanabileceği, çok özel bir Lounge hizmet var. 19’uncu katın üstünde daha büyük 2+1’ler, 3+1 daireler ve 4+1 Penthouse seçenekleri bulunuyor ve sadece bu bölüme hizmet verecek özel bir asansör yer alıyor. Mesa Koz’un ayrıcalıkları arasında, tarihi yarımadaya kadar uzanan, deniz ve kentin de dâhil olduğu panoramik eşsiz bir manzara da bulunuyor.

En prestijli Projeler Neden PAG Pik Boru Tercih Ediyor?

  1. Yüksek ses yalıtımı ile sessiz drenaj
  2. Yanmaz PAG boru ve ek parçaları ile yangın transferini engelleyici özelliği
  3. %100 geri dönüşümlü çevreye duyarlı malzeme
  4. Kolay ve esnek montaj imkânı
  5. Korozyona karşı uzun süreli dayanımı
  6. EN Standartlarına uygunluğu

Aydın Global Kimdir?

Boru sektöründe lider ve 40 yılı aşkın boru tecrübesi olan Aydın grup bünyesinde 2013 yılından buyana faaliyet gösteren Aydın Global firması ülkemizde pazara sunulan ilk yerli pik boru markası olan ve aynı zamanda 42 farklı ülkede marka tescili bulunan PAG PİK BORU markasının sahibidir.

PAG pik boru sahip olduğu ISO9001-14001-18001 kalite belgeleri; EN877 ye uygunluk belgesi, CE belgesi ve birleştirme kelepçelerindeki MPA onayı ile sektörde gerekli tüm kalite gereksinimlerini karşılayan ve en önemlisi yurtiçinde en büyük pik boru stokunu depolarında bulundurması nedeniyle en prestijli projelerde tercih sebebi haline gelmektedir.

Aydın Grup ; çelik çekme boruda rakipsiz olan AYDIN BORU, karbon çelik fittings sektöründe lider SAYTEK METAL, HVAC sektöründe vana ve yangın ekipmanlarıyla göz dolduran GIACOMINI UNIVAL ve son olarak PAG markasının sahibi olan AYDIN AVRASYA GLOBAL şirketlerinden oluşmaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle