Alfa Laval Türkiye bayilerine ödül

Satışlardaki büyümeyi yansıtan, esas olarak başarıyı motive etmeyi amaçlayan Alfa Laval Türkiye distribütör ödülleri sahiplerini buldu. Ödüller Global Endüstriyel Ekipman Satış Müdürü Claes Ericsson’un Türkiye ziyaretinde distribütörleri ziyaret ederek takdim edildi.

ATAK MÜHENDİSLİK, Alfa Laval Türkiye Enerji Departmanı’nın 2017 yılı içerisinde Plakalı Eşanjör ürün grubunda en yüksek cirosal büyümeyi gösteren distribütörü olarak “Yılın En Çok Büyüme Gösteren Distribütörü” ödülüne layık görülürken, DEGİSİM ISI TEKNİK, Alfa Laval Türkiye Enerji Departmanı’nın 2017 yılı içerisinde en yüksek satış cirosu yapan distribütörü olarak “Yılın En İyi Distribütörü” ödülüne layık görüldü.

ATAK Mühendislik Genel Müdürü Gökhan Akyol, “Atak Mühendislik olarak Global Endüstriyel Ekipman Satış Müdürü Sayın Claes Ericcsson’un firmamıza ziyaretinden ötürü memnuniyetimizi ifade etmek isterim. Ziyaretleri esnasında Alfa Laval Türkiye ile yürütmekte olduğumuz Bayi yapılanması, odaklandığımız çalışma alanları, uygulamalar, pazarda faaliyet gösteren rakipler, karşılaştığımız sorunlar ve ileriye yönelik sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunma fırsatımız oldu. Alfa Laval Türkiye bayisi olarak başarılarımızın artarak devam etmesini temenni eder, kendilerine firmamıza göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ederiz.” dedi.

DEĞİŞİM ISI TEKNİK Genel Müdürü Ufuk Tökü, “Alfa Laval’in Ege Bölgesi Distribütörü olarak 1999 yılında kurulan Değişim Isı Teknik, plakalı ısı eşanjörleri satışı ve satış sonrası hizmeti vermektedir. Aradan geçen 19 yıl boyunca kendi sektöründe öncü bir firma niteliğine ulaşarak aldığı bu ödülle bunu pekiştirmiştir. Alfa Laval ile yaptığımız güç birliği ve ziyareti için Global Endüstriyel Ekipman Satış Müdürü Claes Ericcson’a teşekkürlerimizi bir kez daha belirtmek isterim. Bölgemizde sadece biz, Endüstriyel ve HVAC uygulamalarında plakalı ısı eşanjör satış ve servis hizmeti veriyoruz. Yatırımlarımız da bu şekilde devam edecek. Hatta bu yıl yeni bir üretim ve montaj alanına geçiyoruz.

Bu yeni alanda Alfa Laval’in ürün portföyünde bulunan büyük çaplı ünitelerinin montajlarını yapacağız. Servis merkezi hizmetimiz de aynı yerde hizmet vermeye devam edecek. Çalışmalarımızı ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak devam edecektir. Bizi bu ödüle layık gören tüm Alfa Laval Türkiye Ailesi’ne tekrar teşekkür ederiz.” dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle