ALDAĞ A.Ş. Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı’nın Ana Sponsoru Oldu

İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD) tarafından gerçekleştirilen Mimari Tasarımda İklimlendirme konferans serisinin bu yılki organizasyonu, “Nefes Alan Binalar İçin İklimlendirme” başlığını taşıdı. 2 Ekim 2018 tarihinde Yapı Endüstri Merkezi’nde düzenlenen konferans, yapı tasarım ve inşa süreçlerinde görev alan mesleki disiplinler, enerji ve çevre dostu, sağlık ve konfor koşullarını maksimum düzeyde gözeten yapıları ortaya koyabilmeleri için disiplinler arası koordinasyon ve birlikteliğini güçlendirme amacıyla bir araya geldi.

13.30’da başlayan konferansın programında farklı disiplinlerden vizyoner konuşmacılar yer aldı. Oturumlarda, her konuşmacı kendi mesleği ile ilgili deneyimlerini, doğru iklimlendirme sistemleri konusunda yapılması gerekenlerle örtüştürerek katılımcılara aktardı.

Kendisine belirlediği misyonlar arasında bilginin üretimi, çoğaltımı ve paylaşımına özel bir önem veren ALDAĞ A.Ş., iklimlendirme sektörünün gelişimine katkı sağladığına inandığı Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı’na ana sponsor oldu.

Konferansa mimarlık, mühendislik disiplinlerinin yanı sıra yatırımcı, işletmeci ve kullanıcılardan oluşan yaklaşık 250 kişi katıldı.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle