ALDAĞ A.Ş. İftar Davetlerinde İş ve Siyaset Dünyasının Önemli İsimleri Bir Araya Geldi

Türkiye iklimlendirme endüstrisinin başat kuruluşlarından ALDAĞ A.Ş., Ramazan ayı boyunca sırasıyla Bursa, Kayseri, Ankara ve İstanbul’daki iftar davetlerinde iş ve siyaset dünyasını biraraya getirdi.

ALDAĞ A.Ş., 22 Mayıs 2018 tarihinde Bursa Crown Plaza Convention Center’de düzenlediği iftar yemeğinde Bursa’lı dostları ve iş paydaşları ile bir araya geldi. İftar yemeğine Bursa iş dünyasının yanı sıra T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin de katıldı.

İftar yemeğinde ALDAĞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Rebii Dağoğlu, Mehmet Müezzinoğlu ve Hüseyin Şahin yaptıkları konuşmalarla görüş, tespit ve kutlama dileklerini paylaştı. DAĞOĞLU, yaptığı konuşmada Bursa’nın ALDAĞ A.Ş. için önemine dikkat çekerek “Bursa bizi her zaman destekledi, biz Bursa’daki çözüm ortaklarımız için hep daha fazla katmadeğer sağlamaya çalıştık. Bursa ofisimizi açtığımız 1999 yılından bugüne ALDAĞ’ın Bursa’daki yolculuğu, gerçek bir başarı öyküsüdür. Bursa’lı muhataplarımızla iş yapmak, her zaman kolay, güvenli ve keyifli olmuştur. Zira sözünün eri kişilerdir. 15-20 yıl önce Mudanya yolu zifiri karanlıktı, şimdi ise kentin her yeri ışıl ışıl, modern mimariye sahip yapılar yükseliyor. Bursa, tam anlamıyla çağı yakalamış bir kentimiz” dedi.

ALDAĞ A.Ş., MMO Kayseri Şubesi ile birlikte 25 Mayıs 2018 tarihinde Melihgazi Garden Mahall Balo ve Kongre Merkezi’nde bir iftar yemeği düzenledi. İftar davetine Kayseri iş dünyası mensupları ve sektör temsilcileri katıldı. Yemekte ALDAĞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Rebii Dağoğlu ve MMO Kayseri Şubesi Başkanı Akif Aksoy yaptıkları kısa konuşmalar ilgiyle izlendi.

ALDAĞ A.Ş. 28 Mayıs 2018 tarihinde Büyük Ankara Oteli’nde iftar daveti verdi. İftar yemeğine iklimlendirme sektörünün Ankara’lı paydaşları ve sektörel profesyonelleri katıldı. Yoğun katılım sağlanan organizasyonda ALDAĞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Rebii Dağoğlu, mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olması dileğini içeren bir konuşma yaptı.

ALDAĞ A.Ş. Ramazan ayının son iftar davetini 7 Haziran Perşembe günü İstanbul İstanbul Feriye Palace’da verdi. Davete T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Aldağ çalışanları, iklimlendirme ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren sektör mensupları ve sektörel basın temsilcileri katıldı. İftar yemeği sonrasında bir konuşma yapan Aldağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Rebii Dağoğlu, yarım asrı geride bırakan Aldağ A.Ş.’nin bu süre boyunca çok şey öğrendiğini ve öğrettiğini, geçmişten gelen tecrübe ile sektöre katkılarının devam edeceğini vurguladı. 2016 yılında Aldağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini devraldığı süreçten itibaren şirketin cirosunun yüzde 330 arttığını vurgulayan Dağoğlu, LEED sertifikasına aday yeni Akhisar üretim tesisinin çok yakında hizmete gireceği müjdesini verdi, hız kesmeden devam eden sertifikasyon çalışmaları konusunda da özetle şunları söyledi:

“ErP’ye uyum sürecimizi neredeyse tamamladık, Eurovent sertifikasyonlarımızı da en kısa sürede tamamlayacağız ve ek sertifikasyonlar da gelecek. Temmuz ayı itibarıyla bütün sertifikasyonlarımızı tamamlayacağız. Mevcut sertifikalarımızla ilgili çok kısa zaman önce denetimden geçtik ve Eurovent, ‘Minör hataya bile rastlanmamıştır’ raporu verdi. İşte bu 50 yıllık mühendislik ve ar-ge birikimimizin bugünkü sonucudur.”

Gecede Eurovent Derneği Başkanı Naci Şahin’in yanı sıra T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un konuşmaları da ilgiyle izlendi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle