AFS, Dubai Big 5’ta Yeniliklerle Doluydu

Dünyanın önde gelen havalandırma ekipmanları üreticisi AFS, iç ortam hava kalitesi standartlarını yükselten inovatif ürünleri ile Ortadoğu’nun en büyük yapı fuarı olan Dubai Big 5’ta yerini aldı. 25-28 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlenen fuarda AFS, flexible hava kanalları, anemostadlar/panjurlar, montaj elemanları ile pek çok endüstriyel alanda kullanılan poliüretan endüstriyel hortumları sergiledi.

İlk kez 2001 yılında katılım yapılan Dubai Big 5 fuarının Ortda Doğu pazarı için önemli bir organizasyon olduğunu ifade eden AFS Genel Koordinatörü Zahid Poyraz, AFS’nin son yıllarda peş peşe sektöre sunduğu inovatif ürünleri hedef kitlelerine sunmaktan gurur duyduklarını ifade etti. Özellikle çevre dostu, Greenguard sertifikalı Green flexible hava kanalları ile yine akıllı ve çevre dostu anemostad/panjurlara ciddi bir ilgi gördüklerini belirten Poyraz, AFS’nin bu kapsamdaki hedef ve anlayışını fuar katılımcıları ile paylaşmaktan memnun olduklarını ifade etti. Poyraz, “ Tıpkı Avrupa ve Amerika’da katıldığımız uluslar arası sektörel fuarlarda olduğu gibi Big5’da da iç ortam hava kalitesinin olmazsa olmaz unsurları çevre dostu ve hijyenik ürünlerin önemini anlattık. Ortadoğu pazarı gelişime açık, bizim için önemli bir Pazar. Bu nedenle Dubai Big 5 organizasyonuna gelecek yıllarda da katılmayı hedefliyoruz. Fuarların, uluslar arası arenada büyüyebilmek, kalıcı olabilmek ve rekabet üstünlüğü sağlayabilmek açısından büyük önemi olduğunun bilincindeyiz” dedi.
Yaklaşık 70 ülkeye ihracat yapan, ürettiği ürünler ile iç ortam hava kalitesinin her zaman hijyenik ve sağlıklı olması için çalışan, teknolojisini sürekli geliştiren, inovatif ürünleri ile her zaman müşterisinin yanında yer alan AFS’nin fuarda hak ettiği ilgi ve alakayı gördüğünü ifade eden Poyraz, yenilikçi fikirler ve ürünler ile uluslar arası fuarlarda yer almaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle