AFS Akademi Açılıyor

İklimlendirme sektörünün öncü kuruluşlarından AFS, sektörün standartlarını yükseltme ilke ve hedefiyle kurduğu AFS Akademi’nin açılışını 21 Ocak’ta gerçekleştirecek.

Uzun yıllardır bayilerine ve üniversite öğrencileri gibi çeşitli kesimlere eğitimler veren AFS, kendi bünyesinde kurduğu AFS Akademi ile sektöre yaptığı bilgi ve knowhow katkılarını çok daha ciddi bir boyuta taşıyarak eğitime ve teknik bilgi birikimine verdiği önemi gösteriyor.
2014 yılında kurulan AFS Akademi,  makine mühendisliği bölümü öğrencilerine, iklimlendirme sektör yöneticilerine ve çalışanlarına hitap eden eğitimlerine 21 Ocak 2015 Çarşamba günü başlayacak.
AFS Genel Müdür Yardımcısı Bahadırhan Tari, “ Akademimiz 21 Ocak’ta açılacak. Sektöre katkıda bulunmayı ilke edinen bir kurum olarak, vereceğimiz sertifikalı teknik eğitimleri ücretsiz olarak sektör çalışanlarının katılımına sunacağız” diyerek AFS Akademi ile ilgili görüşlerini dile getirdi.
21 Ocak’ta açılışı gerçekleştirilecek olan AFS Akademi eğitim programında;  havalandırma, hava miktarı ve hava kanalı hesapları, fanlar, fanlı cihazlar, fan seçimi ve kanunları, fanlarda debi kontrolü, patlama güvenliğinin temel ilkeleri ve ex-proof fanlar, bükülebilir hava kanalları, ihtiyaç kontrollü havalandırma, sistem etkisi, motorlarda verim ve motor koruma sınıfları, havalandırma sistemlerinde ses, gürültü ve titreşim konu başlıkları ele alınıyor.
AFS Akademi, havalandırma ve iklimlendirme sektörünün bilgi kaynağı olan, sektörü geliştiren ve sektöre yön veren eğitimlerin yapılacağı bir merkez olmayı hedefliyor.
Detaylara bu adresten ulaşabilirsiniz: http://www.afsakademi.com/

Benzer İçerikler

Yorum Ekle