AERA, sertifikalarına bir yenisini daha ekledi

AERA Eurovent Sertifikasını aldı!

(Spot) Klima santrali tasarım ve üretim firmaları arasında Ege bölgesinin ilk, Türkiye’nin üçüncü AR-GE merkezi olan AERA, sektöründe ürün güvenilirliğini simgeleyen Eurovent sertifikası ile tasarımına 2016 yılında başladığı ve tamamı AERA mühendisliğinin ürünü olan EVO Klima Santralleri için beyan ettiği performans değerlerini belgelemiş oldu.

EGE BÖLGESİNDE SEKTÖRÜNÜN İLK VE TEK AR-GE MERKEZİ

Avrupa’nın bağımsız belgelendirme kurumu Eurovent, iklimlendirme sektörü için büyük bir önem taşıyor. Detaylı bir sürecin sonunda alınabilen Eurovent sertifikası, ürünün karnesi işlevini görüyor. Testlerle belirlenen ve sertifikada yer alan performans sınıfları ürünün kalite seviyesini gösteriyor.

Ege bölgesinde sektörünün ilk ve tek AR-GE merkezi olmasıyla da bilinen AERA bünyesinde bulunan ANEMO laboratuvarında yaptığı testlerin sonucu olarak beyan ettiği performans değerleri; Danimarka Teknik Üniversitesi (DTI)  ve TÜV-SÜD’ de yapılan testler ile %3 toleransla örtüşerek onaylandı..

İklimlendirme projelerinde belirlenen besleme havası şartlarını ve komponent gereksinimlerini sağlayabilmek için AERA tarafından geliştirilen klima santral seçim yazılımı ısıtma-soğutma bataryaları, ısı geri kazanım eşanjörleri ve hava performansı değerleri ile birlikte onaylandı.

YENİLİKÇİ VE KALİTELİ ÜRETİM

Her geçen gün marka bilinirliği artan, ürün kalitesi ve hizmet anlayışı ile de tercih edilen AERA; yüksek enerji verimli iklimlendirme cihazları üretirken, pazar beklentileri ve talepleri doğrultusunda tasarlanan ürünlerin, bu beklentileri sürdürülebilir olarak karşılayacağı kaliteli yönetim ve kalite kontrol sistemlerine de önem veriyor.

Müşteri ilişkileri yönetimi ile başlayarak, tasarım, tedarik, üretim ve satış sonrası hizmetleri kapsayacak şekilde yönetim felsefesi izleyen AERA, oluşan verileri değerlendirerek sürekli iyileştirme politikası ile sürdürülebilir projelerle kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında tercih edilen marka olmayı başardı.

AERA AŞ’de üretilen her ürün, komponent seviyesinden başlayarak yoğun kalite kontrol süreçlerine tabi tutulmakta ve üretimin her aşamasında gözlemlenmektedir.

AB STANDARTLARINA UYUMLU

Tamamı AR-GE laboratuvarında geliştirilen yüksek termal performanslı kasa yapısına sahip EVO klima santrallerini tasarlarken, ulusal ve uluslararası standartlar ve yasal düzenlemelerde bulunan gereklilikleri de göz önünde bulunduruyor.

Ürün grupları arasında;

  • Modüler Klima Santralleri
  • Kompakt Klima Santralleri
  • Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazları
  • Entegre Isı Pompalı Havalandırma Cihazları
  • Soğuk Su üretme grupları
  • Sulu tip Isıtma/Soğutma Terminal Üniteleri yer almaktadır.

ECO-DESIGN kriterlerine uyumlu cihazlar tasarlamayı ilke edinmiş olan AERA; güvenilir, sorumlu, çevreye ve müşteriye saygılı, verimli, yenilikçi ve öngörülü olmanın bilinciyle, kalıcı olmayı hedefliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle